Websitez.cz

Ceny za vytvoření webových stránek

jsou naceněny s ohledem na rozsah a složitost řešení, také si můžete v ceníku vytvoření webu všimnout, že poměrnou část ceny tvoří grafika. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Co je záměrem tvorby webu?

Cena za vytvoření stránek či webové aplikace se odvíjí od počtu podstránek a míry požadavků na finalní řešení. Finální cenovou nabídku určujeme po analýze Vašich požadavků, kde si ujasníme představu o rozsahu práce a navrhneme cenové varianty možných řešení pro výběr příznivé ceny ku rozsahu řešení.

Nezávazná schůzka: zdarma

Kolik jednotlivých stránek (obrazovek) má váš web?

Cena webu více podstránkami se obvykle liší a jelikož by web měl mít různý styl podstránek a pro každou množinu podstránek webu budeme psát jiný kód. Obvyklý požadavek na web bývá pět až devět kategorií s více než deseti podstránkami.
U vetších databázových webů to mohou být stovky podstránek s produkty.

Cena malých webových stránek s 5 kategoriemi od: 7200,- Kč + webdesign
Cena webu o 7 kategorií a 15 podstránkách cca: 14400,- Kč + webdesign

Je pro Vás důležitý soulad mezi obsahem a grafikou?

Vytvoříme originální design webu ohledem na určení webu. Více originálních drobných detailů, dělá web unikátní a grafiku na podstránkách lze obohatit např o profesionální fotografie či vektorové ilustrace.
Poskytujeme grafické služby od vizitek až po corporate identity.

Cena za jednoduchý design: cca 4800,- Kč
Za složitější design: cca 7200,- Kč
Za náročný design: od 9600,- Kč

Z nedávných referencí:

web Školní jídelna Karmelitská 2016 | sj-karmelitska.cz | Školní jídelna

Kam na raw food?

web MyRaw Café 2015 | myraw.cz | MyRaw Food s.r.o.

Kam na výlet?

web Levého Hradce 2016 | levyhradec.cz | Město Roztoky

Ceny programování

U realizovaných webových stránek instalujeme do redakčního systému moduly, které následně nastavujeme a doprogramováváme očekávanou funkcionalitu, tudíž neplatíte za vytváření částí, které jsou již hotové. Programujeme v PHP ve spojení s databází MySQL, kódujeme v HTML5, CSS3.

Cena kódování: 300 kč/hod
Cena programování: 400 kč/hod

Systémové práce

Zřídíme Vám hosting na virtuálním serveru, emailové adresy, pomůžeme s výběrem a registrací domény, vytvořením databáze, instalací a konfigurací open source CMS, statistiky návštěvnosti a další související práce.
Po veškerém nastavení spustíme web na Vámi vybrané doméně.

Cena je: zahrnuta
CMS (redakční systém): zdarma

Co dál s webem?

Po spuštění webu, zaindexování vyhledávači a nashromáždění dat ve statistikách můžeme reagovat na provoz na webu a vymýšlet další vylepšení pro návštěvníky a kvalitními texty podpořit pozice ve vyhledávači a u prodejních webů inzerovat na produkty v Google Adwords či na Skliku.

Cena SEO analýzy: 400 kč/hod
Cena vedení inzerce: 400 kč/hod

Jaká bude finální cena za vytvoření webu?

Nacenění realizace webových stránek pro příklad dělíme do několika sekcí, první dvě jsou nedílnou částí webu, další je možné realizovat volitelně.

základní struktura webu, rozložení prvků na stránce, jednoduchý webdesign, proklikatelnost, základní zobrazení na tabletech a smartphonech
nasazení systému pro správu obsahu a možnost editovat statické texty, konfigurace obvyklých modulů, základní optimalizace pro vyhledávače
programování funkčnosti nad rámec modulů na míru nebo i složitější webdesign na graficky orientované weby s více vizuálními detaily
náročný webdesign doplněný o vektorové a bitmapové ilustrace, vytvoření vhodných fotek či videí profesionálem, spolupráce s externími grafiky
pokročilá optimalizace pro vyhledávače - copywriting, ladění rychlosti webu, statistiky uživatelských akcí na webu, měření prodeje na webu a další...
zařízení inzertních systémů Google Adwords a Sklik, určení klíčových slov s ohledem na konkurenci, správa reklamních kampaní a ladění výkonosti

Vytvoření nového webu či revize stávajících stránek?


Ještě nemám webové stránkyZajímá mě co to obnáší, co budu potřebovat pro nový web, jak je to s doménou a jak dlouho bude trvat vytvoření mých stránek.

Potřebuji úplně nový web

Webové stránky již mámChci nové které se přizpůsobí prohlížení na smartphonech či tabletech a potřebuji změnit celkový vizuální styl webu a vyhledatelnost.

Chci redesign stávajícího webu

Zajímají mě další věciJe pro Vás rychlejší probrat detaily postupu tvorby webu další náležitosti osobně, než po emailech? Nabízíme nezávaznou schůzku.

Chci se s vámi spojit »