Websitez.cz

Redesign stávajícího webu

Před kolika lety byl web vytvořen?

Váš web byl jistě vytvořen se záměrem prezentace a následného zviditelnění na internetu a v době vytvoření bylo využito mnoho nového v oblasti tvorby webových stránek. Je tomu již několik let, obsah internetu se změnil a web zůstal stejný a již není dostačující obsahově ani graficky. Není-li přispůsobený mobilním zařízením je také čas na redesign.

Co je cílem redesignu webu?

Redesign webových stránek doporučujeme zpravidla pro weby starší tří let, které nepodporují potřeby uživatelů a kde je nemožné měnit základní texty po přihlášení do redakčního systému. Cílem je, aby webové stránky odpovídaly obsahově i graficky zaměření webu, měly vyšší návstěvnost, lépe prodávaly, byly editovatelné, nebo je časté doplnění dalších jazykových verzí.

Potřebuje můj web redakční systém?

Web postavený na redakčním systému dovoluje v neveřejné části pracovat s informačním obsahem webu. Po přihlášení přes prohlížeč je možné vkládat a aktualizovat obsahové části webu v reálném čase, jako jsou nadpisy, texty, obrázky, přidávat odkazy a další prvky související konkrétními stránkami webu. To uvítají ti, kteří rozšiřují kvalitu obsahu webu a chtějí ponížit náklady o vytvoření či pronájem systému.

Už se Vám web prostě okoukal?

Myslíte si, že nejste sami, komu přijde že stejnou wordpressovou šablonu jste už viděli na dalších webech a že flashová animace která byla na hlavní stránce společně s několika animovanými gify již není in? Chtějte moderní web, který rozlišuje typy účelu vytvoření webu ať se jedná o nekomerční prezentaci, produktový web či službu.

Chcete se dozvědět co pro Váš web uděláme?

Je pro Vás lepší probrat postup tvorby Vašich nových webových stránek osobně? Také pro nás je užitečné některé obvyklé dotazy, týkající se technických náležitostí, osvětlit rychleji než po mailech či telefonu a proto nabízíme bezplatnou schůzku.

Chci redesign stávajícího webu »

Z nedávných referencí:

web Školní jídelna Karmelitská 2016 | sj-karmelitska.cz | Školní jídelna

Kam na raw food?

web MyRaw Café 2015 | myraw.cz | MyRaw Food s.r.o.

Kam na výlet?

web Levého Hradce 2016 | levyhradec.cz | Město Roztoky