Websitez.cz

Potřebuji úplně nové webové stránky

Co potřebujete pro vytvoření nového webu?

Před tvorbou webu je dobré mít představu o základní struktuře webu, ideálně mapu stránek nebo alespoň výčet položek v menu. Dále pak shromáždit textové podklady pro plnění obsahu konkrétních stránek. Také to budou další grafické podklady jako je logo, fotografie, ilustrace, soubory ke stažení, kontaktní informace apod.

Jakou doménu pro web vybrat?

Důležitým krokem je výběr správného doménového jména, které bude reprezentovat web ve tvaru www.nazev-domeny.cz (s koncovkami .cz, .com, .net, .org...) Pokud ještě doménu nemáte, můžete se obrátit pro výběr optimálního doménového jména na nás. Dalším pojmem hosting, prostor kde jsou soubory webu fyzicky uložené a přístupné návštěvníkům přes webový prohlížeč.

Vytvoření responzivních webových stránek

Od fáze počáteční komunikace, přes zpracování struktury webu, rozložení prvků homepage a jednotlivých podstránek, vytvoření originálního designu webu, použití fotografií a moderní grafiky, implementaci redakčního systému až po spuštění webu s vlastní doménou na internetu. Váš web je poté spuštěn, jeho návštěvnost sledována a dále je možné pokračovat optimalizací provozu přes vyhledávače či inzercí.

Kolik času zabere vytvoření webu?

Obvyklý čas pro vytvoření webových stránek je 1-3 týdny od dodání veškerých textových a grafických podkladů. Přibližně po 1-2 týdnech posíláme náhled na beta verzi webu. Při větším rozsahu stránek je celková práce na tvorbě webu adekvátně prodloužena.

Chcete se dozvědět co pro Váš web uděláme?

Je pro Vás lepší probrat postup tvorby Vašich nových webových stránek osobně? Také pro nás je užitečné některé obvyklé dotazy, týkající se technických náležitostí, osvětlit rychleji než po mailech či telefonu a proto nabízíme bezplatnou schůzku.

Chci začít s novým webem »

Z nedávných referencí:

web Školní jídelna Karmelitská 2016 | sj-karmelitska.cz | Školní jídelna

Kam na raw food?

web MyRaw Café 2015 | myraw.cz | MyRaw Food s.r.o.

Kam na výlet?

web Levého Hradce 2016 | levyhradec.cz | Město Roztoky